с. Новохристофорівка. Новохристофорівська ЗОШ

Про підсумки підготовки

цивільного захисту в школі

в 2016-2017н.р.

У 2016-2017 н.р. на виконання  вимог Закону України «Про цивільну оборону України» , постанов Кабінету Міністрів України   з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення , наказу Новобузького відділу освіти у школі  проводилася робота з питань підготовки цивільного захисту. Основним завданням якої було підвищення рівня захисту працюючих в ЗОШ та учнів шляхом:

1.Удосконалення теоретичних знань та практичних навичок педагогічного колективу та школярів в умовах надзвичайних ситуацій в мирний час.

2.Перевірка практичних умінь працівників ЗОШ і вихованців за сигналом ЦО, а також керівного та командно- начальницького складу в режимі повсякденної діяльності , підвищення готовності та надзвичайного стану .

3.Зусиллями у розв’язанні питань спрямувалися на організацію навчання школярів БЖД в надзвичайних ситуаціях.

Приймали участь у проведенні Днів ЦО «Тиждень безпеки дитини». Було поновлено куточок ЦЗ, підготовлені плакати , листівки до проведення днів ЦО, підібрана методична література.

У школі наявні плани  та схеми евакуації особового складу , вихованців, майна в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

На виконання вимог Законів України «Про Цивільну оборону України» , «Про захист  населення і територій  від надзвичайних ситуацій . техногенного та природного характеру», «Про правові засади цивільного захисту», з метою підвищення якості підготовки і перепідготовки особового складу цивільного захисту навчання вмінню діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій , а також усунення вищезазначених недоліків

НАКАЗУЮ:

1.Основним завданням у підготовці ЦО на 2017-2018 н.р. вважати підвищення ефективності функціонування та удосконалення теоретичних знань та практичних навичок особового  складу і учнів у НС .

Постійно

2.Навчально – виховну роботу з учнями школи з питань охорони життя і здоров’я дітей , норм поведінки у НС здійснювати через різні види діяльності дітей : навчальну, трудову, ігрову, художню

3.Підсумком виховної роботи з дітьми та закріпленням знань, отриманих педагогічним складом у ході занять з ЦО , вважати проведення Тижня «Тиждень безпеки дитини».

Останній тиждень травня 2018 р.

4.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи :………………………………………………………………(К.А.Куліш)

План заходів